365096
Офіційний канал головного редактора Цензор.Нет Юрія Бутусова YouTube: youtube.com/c/БутусовПлюс Стати спонсором: https://www.youtube.com/channel/UCg7T... Twitter: https://twitter.com/UButusov Для ваших звернень - butusov.raport@gmail.com
Малая авиация в России пересаживается на автомобильный бензин.
Незаслуженно забыты уголь, торф и дрова.
🤡 Двоє водіїв б’ються навкулачки у черзі за пальним на АЗС у російській Рязані
Автори відео не вказують достеменну причину конфлікту.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, censor.net.ua">Tik-Tok, censor_net">YouTube
«Сегодня последний день дома. Завтра еду в Украину. Воевать… Может, останусь живой»
Российский военный записал видео перед отправкой на фронт. Мужчина в возрасте. Понимает, куда его отправляют и что ждет его мясной штурм, ранение или чёрный пакет.
Воронеж. Тройное проникновение после вчерашнего ракетного удара по заводу полупроводниковых приборов, который работал на оборонку агрессора. Идеальная точность, не пострадал ни один гражданский объект.
Видео - /channel/exilenova_plus
Z-пропагандист Максим Калашников, как оказалось, тот еще стукач. Калашников по дурости выложил видео ударов украинских дронов и ракет по московскому НПЗ в Капотне. Его за это немедленно набутылили в полиции.
Теперь Калашников публикует видео и возмущается, почему за это наказывают таких русских терпил как он, а новым хозяевам России все сходит с рук.
⚡️ Траса Донецьк–Маріуполь: «Спартан» палить військові автівки росіян
Оператори дронів бригади «Спартан» продовжують руйнувати логістику та знищувати військовий транспорт ворога на трасі Донецьк–Маріуполь.
Пропагандисти рф скаржаться на удари в «глибокому тилу», окупанти нервують навіть далеко від лінії боєзіткнення, а ми – продовжуємо тримати стратегічні маршрути противника під вогневим контролем.
Instagram | Facebook | ngu_3017">YouTube | Twitter | spartan_brigade_ngu">TikTok | Сайт | Мерч
👊 18 танків за одну спецоперацію. Про такий результат розповів командир екіпажу аеророзвідки Lasar’s Group НГУ «Домінік». Перед виконанням місії відбувалося ретельне планування. Хлопці багато літали і спостерігали за переміщенням ворожої техніки.
В операції взяли участь як екіпажі ударних дронів «Лазарів», так і артилерія суміжників. Завдяки цьому по кожному танку було завдано удару. Більшість техніки вдалося знищити.
lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram | lasars_group">Tiktok
Знищені українськими дронами російські штурмові групи загальною кількістю 44 окупанти.
Кадри 425-го окремого штурмового полку "Скеля", Покровський напрямок фронту, Донецька область.
Відео - /channel/skala425
"Там девушка в окне стоит, люди кричат: "Помогите!"
Воронежский завод АТ «ВЗПП-С», производитель полупроводниковых приборов, микросхем и модулей для ракет, систем ПВО и не только. Законная военная цель.
Z-блогеры пишут, что завтра на смену выйдут не только лишь все...
Апофеоз войны. Механика-водителя российской самоходной 122-мм гаубицы 2С1 «Гвоздика» поливают водой, чтобы достать дымящееся тело из сгоревшей САУ.
Видео с места уничтожения украинскими дронами колонны ВС РФ, где сразу несколько российских мехводов стали well-done за несколько десятков километров от линии фронта - /channel/ButusovPlus/30596
"Нашу страну уже еб*т наш же союзник Белоруссия, отключая наш МТС"
Z-блогеры заявляют, что Беларусь начала отключать российскую связь МТС. Сеть использовали ретрансляторы, помогавшие в атаках «Шахедов» по Украине.
"Прям вообще п*здец начинается!
Несмотря на значительный риск быть набутыленным, специальный корреспондент в Воронеже отважно ведет прямую трансляцию с места прилета ракет по заводу полупроводниковых приборов.
Воронежский завод АТ «ВЗПП-С», в народе «Сборка» - является одним из ведущих российских производителей дискретных полупроводниковых приборов, интегральных микросхем и силовых модулей.
Оккупированная Луганская область. Водитель военного российского грузовика внимательно наблюдает за дронами.
Читать полностью…
Феодосия, оккупированный Крым.
Ответ на самый острый вопрос последних дней: куда же пропал весь бензин.
"Ну здорово, терпилы! Воронеж еб*шат, микроэлектронику уничтожают. На заправках х*й с маслом. С водой и бензином просто жопа! Нам дают за щеку и мы жуем!"
Z-блогер Євген Гольман знову зірвався. Висловлює свою «радість» від того, що відбувається в Росії та на "СВО". За що боролися, на те й напоролися.
А ось і відео. Залізничний міст через Північнокримський канал в Криму припинив своє існування.
Працюють воїни ССО
🔥 Доставка на Запорізькій напрямок фронту скасовується: ГУР нищить вантажівки рашистів
Розвідники показали, як нищать російські військові вантажівки, що прямують на Запорізький напрямок фронту.
"Окупанти чомусь досі думають, що їхні логістичні маршрути через так званий сухопутний коридор до тимчасово окупованого Криму — це безпечна прогулянка. Але у дронів ДАД (Департамент активних дій. - Ред.) на це свій погляд", - йдеться в повідомленні.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, censor.net.ua">Tik-Tok, censor_net">YouTube
Нова порція пекельних доставок для окупантів від операторів «Альфи» СБУ
Воїни Центру спеціальних операцій «Альфа» СБУ щодня перетворюють знайдені цілі на статистику втрат російської армії.
Лише за останній тиждень ударними БпЛА та іншими вогневими засобами вони знищили та уразили:
▪️ 4 танки
▪️ 7 ББМ
▪️ 22 артилерійські системи та РСЗВ
▪️ 9 засобів ППО та 4 системи РЛС/РЕБ
▪️ 598 одиниць автотранспорту
▪️ 1182 БпЛА, 79 їхніх розрахунків та 491 антену зв'язку
▪️ 348 ворожих позицій та укріплень
▪️ та багато іншого.
Крім того, на рахунку наших спецпризначенців — понад 1700 знешкоджених окупантів.
Хочеш так само ефективно нищити ворога? Тоді ставай частиною «Альфи» СБУ! Дізнавайся більше про відбір на alfa.ssu.gov.ua
З тебе — характер. Все інше забезпечимо ми.
Видео от лица противника. Рискованная прогулка по одной из многочисленных дорог смерти в Донецкой области, которую устроили украинские дроны.
Уничтоженная российская техника лежит на обочине. Рядом с ней те, кто не успел вовремя выскочить и скрыться в посадке.
«Вот так Россия освобождает русских!»
Жители разрушенного Бахмута и расположенных рядом городов попытались попасть в приемную Путина в Москве, чтобы добиться компенсаций за разрушенное жилье, однако полиция применила к ним силу.
Чтобы не пустить жителей Донбасса внутрь, власти использовали провокаторов, представившихся активистами-зоозащитниками. Они устроили конфликт и вызвали полицию.
Полицаи грубо повалили на землю и скрутили одного из лидеров инициативной группы.
«Вот так Россия освобождает русских» - успел прокричать мужчина, перед тем как его затолкали в авто. Провокаторша спокойно наблюдала за этим, и тоже уехала вместе с полицией, несмотря на протесты других людей.
Это и есть реальное отношение России к жителям Донбасса. Сначала разрушили и отобрали все, сделали бомжами. А теперь еще и показательно унижают, как бесправную скотину.
Классно стало, да? Не то что при «бандеровцах»
@kazansky2017
Бійці ГУР знищили російський «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку. Окупанти намагалися сховати ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники спалили його вщент.
/channel/DIUkraine
«Пацана посадили в яму. Командир роты на моих глазах подошел, достал свой половой орган и просто начал обссыкать его»
Про командирские методы «воспитания» и издевательства над российскими солдатами рассказывает пленный Максим Слободчиков. Утверждает, что лейтенант, командир роты, похоронил 400 человек личного состава, "обнулив" их в мясных штурмах.
Видео
SIGNUM зірвали спробу мотоциклетних штурмів та відпрацювали по логістичній техніці!
📍Лиманський фронт!
Кажуть, у чоловіків після 30-ти з’являється бажання купити мотоцикл. Тим часом кацапи отримують його від свого командування як квиток в один кінець.
Як і раніше, вони не ризикують штурмувати важкою бронетехнікою — її видно здалеку, і наші пілоти палять ще на підході.
Тож росіяни періодично намагаються прориватися маневреним транспортом. Такі спроби також бійці SIGNUM системно множать на нуль.
🗡Instagram | X | the-signum-division">YouTube | Facebook | Телеграм
💵Підтримай вогонь SIGNUM донейтом
🫵🏼SIGNUM чекає на тебе
"Присандалило неплохо! Мост полностью уже разрушен, проезда нет!"
Повне знищення переправи через річку Карачокрак в окупованій Василівці Запорізької області внаслідок ідеально точного удару керованої бомби української авіації.
На одному з відео російський окупант здійснює об'єктивний контроль - міст повністю зруйнований.
😂 Росіянин із прапором СРСР летить із верхівки сосни, яка не витримала його ваги та зламалася
Прихильник тоталітарного режиму вирішив проявити "патріотизм" і видерся на саму верхівку високої сосни, тримаючи в руках прапор колишнього СРСР. Проте, коли чоловік майже дістався мети і спробував закріпити древко, тонка верхівка дерева не витримала ваги, а сам "альпініст" втратив рівновагу.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, censor.net.ua">Tik-Tok, censor_net">YouTube
▶️⏸️⏯️⏹️ Російський Воронеж перебуває під ракетною атакою: лунають вибухи
У соцмережах повідомляють, що ракетним ударом у Воронежі було атаковано Воронезький завод напівпровідникових приладів "Мікрон".
ВЗПП-Мікрон - це підприємство електронної та мікроелектронної промисловості, яке випускає напівпровідникові прилади та інтегральні мікросхеми.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, censor.net.ua">Tik-Tok, censor_net">YouTube
Російський окупант зняв епічні кадри. Знищена українським дронами колона, вигляд з землі - дві бронемашини, дві вантажівки, тягач-транспортер, легкова машина, і обгорілі трупи водіїв на землі та в техніці.
Читать полностью…
РЕКОРДНИЙ ДРОНОПАД: 61 «МОЛНІЯ» ЗА ДОБУ!
Пілоти батальйону безпілотних систем SIRIUS 118 ОМБр встановили абсолютний загальноукраїнський рекорд із перехоплення ворожих БПЛА. Протягом лише однієї світлої пори доби один екіпаж пілотів-перехоплювачів знищив 61 російську «Молнію».
Цим результатом хлопці не просто вдвічі перевершили власний попередній успіх, а й підняли планку для всіх Сил оборони України. До цього дня найвищий показник в країні тримався на позначці 44 дрони.
Полювання почалося на світанку. Першу повітряну ціль мисливці за дронами приземлили о 4:10 ранку, а крайню, 61-шу — о 21:47. Ворог втрачав безпілотник у середньому кожних 17,5 хвилин.
Екіпаж безперервно працював на позиціях майже 18 годин. Попри колосальну напругу та тривалий час роботи, бійці зізнаються: втоми взагалі не відчували. Постійний пошук нових цілей та адреналін тримали в тонусі до останньої хвилини.
— Працювали без перерв, бо добре розуміємо, як підло діє ворог. Окупанти зараз масово скеровують ці дрони не лише по позиціях військ, а й б'ють ними по цивільному населенню у прифронтових містах і селах. Тому закрити небо і захистити наших побратимів та мирних людей — це найважливіше», — діляться пілоти.
Дякуємо екіпажу за історичний результат, а Генерал Черешня — за ефективні дрони-перехоплювачі.
Працюємо далі.
Слава Україні! 🇺🇦